Manşet, Öğretmen

Öğretmenler Günü İndirimleri 2016

2Q==

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye’de birçok firma öğretmenlere özel indirimler yapmaktadır. Öğretmenler günü kampanyaları, ihtiyacı olan öğretmenlere fayda sağlayabileceğinden bu yılda öğretmenlere özel indirimleri sizlere liste halinde sunuyoruz. Aşağıdaki listede 2016 yılı öğretmenler günü kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Şimdiden tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarız…

1) THY’den öğretmenlere yüzde 25 indirim kampanyası

Türk Hava Yolları öğretmenler günü dolayısıyla 1 Kasım 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında bilet alan öğretmen ve yakınlarına yüzde 25 indirim sunuyor. Kampanyanın ayrıntıları için TIKLAYINIZ

2) Hızlı Trenlerde Öğretmenlere Yüzde 50 İndirim Kampanyası

MEB ile Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü arasında yapılan anlaşma gereğince 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere hızlı trenlerde ve ana hatlarda yüzde 50 indirim yapılacak. Kampanya 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak

3) Antalya Aquarium Öğretmenlere 4 Gün Ücretsiz

Antalya Aquarium bünyesindeki tüm girişler öğretmenlere 4 gün boyunca ücretsiz olacak. 24 Kasım’da başlayacak olan kampanyadan öğretmen yakınları da yüzde 50 indirimli olarak faydalanabilecek. Antalya Aquarium rezervasyon için TIKLAYINIZ

4) Mitsubishi Araç İndirimleri

Mitsubishi öğretmenlere özel bir kampanya düzenleyerek eğitim sektörü çalışanlarına özel fiyatlarla araç alma imkanı sunuyor. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

5) Hyundai Araç İndirimleri

Öğretmenlere her 24 Kasım’da indirim düzenleyen, Hyundai firması, bu sene de öğretmenlere özel indirimler yapacak. Bu konuda tam olarak resmi açıklama yapılmasa da bayilerden alınan bilgiye göre Hyundai İ30  modellerinde yaklaşık olarak yüzde 8 indirim yapılacak.

6) Kitapsec.com’da Öğretmenlere Özel Çek Kampanyası

250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 500 TL üzeri alışverişlerde 100 TL çek verecek.

7) Agora Alışveriş Merkezi Sinemalarında Ücretsiz Bilet Kampanyası

24 Kasım’da Adapazarı’ndaki sinemalara giden öğretmenler kartlarını göstermeleri halinde ücretsiz bilet alabileceklerdir.

8) İstanbul Devlet Tiyatrosu Öğretmenlere Ücretsiz

İDT’den yapılan açıklamaya göre 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 24 Kasım’da İstanbul Devlet Tiyatrolarındaki oyunlar, öğretmen kartını gösteren tüm öğretmenlere ücretsiz olacak.

9) LCW ‘de Öğretmen İndirimi

LCW mağazalarından 19-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan alışverişlerde öğretmenlere yüzde 15 indirim yapılacaktır.

10) Öğretmenlere Vialand Bileti Ücretsiz

Öğretmenler günü dolayısıyla 18 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında tüm öğretmenlere Vialand Tema Park giriş bileti ücretsiz olacak. Ayrıca öğretmenlerle birlikte gelen yakınlarına yüzde 50 indirim yapılacak.

11) Paraf ile Kiğılı mağazalarında parafpara

Paraf kartıyla Kiğılı mağazalarında alışveriş yapan öğretmenlere 200 TL üstü alışverişlerde yüzde 10 parafpara verilecek.

12) Vakıfbank Öğretmen kartına %5 indirim

Vakıfbank öğretmen kartıyla 21-27 Kasım 2016 tarihlerinde alışveriş yapan öğretmenlere her alışverişine %5 indirim yapılacak.

13) İstanbul Optimum AVM

Optimum’dan Öğretmenlere Tatlı Sürpriz! 21-25 Kasım’da öğretmen kimliği ile dayanışmaya başvuran öğretmenlerimize Optimum’dan waffle hediye.

14) İstanbul Neomarin AVM

24 Kasım 2016 tarihine kadar Öğretmen kimliği ile danışmamıza kayıt yaptıran tüm erkek öğretmenlerimize gömlek, kadın öğretmenlerimize cüzdan Neomarin’den hediye!

15) SEALIFE AKVARYUM

Dünyanın en büyük akvaryumlarından olan Sealife, 21-27 Kasım tarihlerinde öğretmenlere ve yanındaki bir çocuğa ücretsiz giriş bileti verecek.

16) FİAT’tan %13’e Varan İndirim

Fiat’tan öğretmenlere özel araç indirimi. 31 Aralık 2016’ya kadar sürecek olan kampanyada öğretmenlere özel yüzde 13’e varan indirimler yapılacak.

GooglePlay

Listemiz kampanyalar geldikçe sürekli güncelleniyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaştıkça kampanyalar artacağından sayfamızı tekrar ziyaret etmenizi öneriyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir