SGK

SGK Danışma Hattı

2Q==

SGK danışma hattını arayan kişilerin sadece şikayet için değil, bir çok açıdan bilgi edinmek için bu sistemi aramaları mümkün olmaktadır. SGK ile ilgili merak ettikleriniz için gerekli olan tüm desteği alabileceğiniz sistem sayesinde, bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

SGK işlemleri, emeklilik sorgulamaları ve emeklilik numarasının öğrenilmesi gibi bir çok farklı işlem bu hat sayesinde öğrenilebilir.

Alo 170 Çalışma Saatleri

ALO 170’i aradığınızda başvuru takip numaranızı dikkatli bir şekilde kaydetmeniz ve 3 iş günü içinde başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür.

24 saat boyunca arayabileceğiniz bu numarayı, emeklilik tarihinizi öğrenmek, işvereninizi şikayet etmek ve diğer işlemleriniz için kullanabilirsiniz. ALO 170 herkesin yararlanabileceği bir hizmet numarasıdır.

Bu numarayı arayarak yapılan işlemler ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz ve başvuru takibinizi yapmak için gerekli olan numaranızı not ederek kullanabilirsiniz.

Neler Öğrenebilirsiniz?

SGK ALO 170 numarası size SGK ile her türlü konuda destek vermektedir. SGK sorularınız için gerekli olan her şeyi öğrenebilirsiniz ve sorgulamalar konusunda her açıdan destek alabileceğiniz bir numara olan bu iletişim merkezinden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Özellikle tercih ettiğiniz bir durum söz konusuysa, detaylı bilgileri TC kimlik numarası ile kolayca  öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir