Yararlı Siteler

Günümüzde Kompozit Cephe Kaplama

RkkM1oprX8AAAAASUVORK5CYII=

Alüminyum kolayca şekillendiğinden kompozit kaplama ve kaplama yapmak kolaydır. Kompozit paneller yatay veya dikey olarak monte edilebilir. Kompozit paneller, iki alüminyum arasına yerleştirilmiş bir polietilen malzemeden oluşur.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bileşik cephe kaplamalarında sıklıkla tercih edilen bu paneller avantajlıdır, çünkü montajları kolaydır ve ekonomiktirler. Hafif olmalarına rağmen çok dayanıklıdırlar, temizlemesi ve bakımı kolaydır. Ayrıca birçok renk seçeneğinin yapılabileceği özel renklere ve özel boyutlara sahip kompozit cephe kaplama panellerin üretilmesi de tercih edilir.

 

Kompozit Panel Kaplamaların Avantajları

* Kompozit panel kaplamaları, iç ve dış cepheler tüm cephelere kolayca uygulanabilir.

* Restorasyon işlemleri için kompozit panel giydirme kullanılmaktadır.

* Geniş renk yelpazesi, hafif olmasının yanı sıra, kalıplanması kolay, dayanıklı ve iklim koşullarından etkilenmeyen ek olarak, kompozit panellerin kaplama sisteminin olumlu özelliklerinden biridir.

* Kompozitin boyalı yüzeyi genel olarak dayanıklıdır ve PVDF UV kaplama sistemiyle dış mekan kullanımı için idealdir. Kompozit panellerin konumu, rüzgar yükü ve uygulama şekli dikkate alınarak çeşitli kalınlıklarda yapılır.

* Kompozit panel kaplamaları, el aletleri kullanılarak soğuk yapılır. Elde taşınır makineler, panel testereler veya kompozit cephe kaplama panellere sahip makine aletleri, kesme, kesme ve bükme gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilir.

 

Alüminyum Kompozit Duvar Kaplamalarının Yararları

Alüminyum kompozit panel Perde duvarlar için sistem, her iki tarafta alüminyum sac kaplı, 4 mm kalınlıkta, istenilen ebat ve formda, dış ve kör cephe kaplamalarında kullanılan kompozit paneller Yapıya uygun çelik veya alüminyum çerçeve üzerine kompozit levhalar binanın. Vida sistemi. Bu, geniş renk ve desen seçenekleriyle yapıya zenginlik katar.

Aynı zamanda, çevre dostu bir kompozit döşeme, sağlam yapısı nedeniyle diğer yapı malzemelerine kıyasla daha geniş açıklıklarda kullanılabilir. Kompozit cephe sistemleri en yaygın kullanılan cephe giydirme sistemlerinden biridir. Bu nedenle, kompozit cephe kaplama sistemlerinin yaygın bir kullanımı olarak görülen kompozit cephe sistemleri, eski binaların restorasyonunda sıklıkla kullanılmaktadır.

Aşınmış ve standart dışı modern binalar, kompozit cephe sistemleri sayesinde yeni bir görünüm kazanıyor. Zarif ve estetik görünüme ek olarak, kullanım kolaylığı da bu sistemlerin yaygın olarak kullanılmasına katkıda bulunur. Alüminyum kompozit plakalar, özel teknolojiler kullanılarak birbirine yapıştırılmıştır. Alüminyum, kullanımda bir avantaj olan hafif ve dayanıklı bir malzemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir