Gündem, Manşet

Operasyon 300 Polis İle Yapıldı

AwcLDC09MeLC2tUYAAAAASUVORK5CYII=

Eğlence ve turizm sektöründe meydana gelen gelişmeler maalesef her zaman iyi amaçlar ile olmuyor. Uyuşturucu ve kaçak malların da bu sektöre karıştırılması nedeniyle polis yine operasyon peşindeydi.

Gaziantep’teki 15 farklı adreste operasyon yapılması için hazırlıklara başlandı ve 300 polis memuru ile 15 farklı adrese operasyon yapıldı.

Operasyon Gaziantep’in merkeze bağlı Şahinbey ilçesinde 300 polis tarafından 15 farklı adreste yapıldı. Bu operasyonda Şahinbey’deki eğlence mekânları, gece kulüpleri, barlar ve otellerin olduğu farklı adrese yapılan bu operasyonda adresler ve kişiler didik didik yarandı. Kişilerin üzerleri aranırken polis şahıslardan bilgi aldı. Eğlence mekânları, gece kulüpleri, barlar ve oteller eğitimli köpekler ve detektör yardımıyla arandı. Operasyonda uyuşturucu maddeleri ve buna benzer maddelerin arandığı anlaşıldı. Operasyona zabıta ekipleri ve Tarım İl Müdürlüğü hazır olarak katıldı ve onlar da detaylı incelemelerde bulundu.

Gaziantep’in merkeze bağlı Şahinbey ilçesinde buna benzer bir operasyon 2 gün önce de 250 polis memuru eşliğinde gerçekleştirilerek 11 kişi yakalanmış ve bu yakalanan 11 kişinin daha önce huzur operasyonunda arandığı saptanmıştı.

Gaziantep’in merkeze bağlı Şahinbey ilçesinde 2 gün önce eğlence mekânları, gece kulüpleri, barlar ve otellere 250 polis eşliğinde yapılan bu operasyonda ise 140 tane cinsel içeriğe sahip hap, kaçak 1440 tane karton sigara, yine kaçak 113 kilo çay ve 31 kilo da nargile tütünü ele geçirilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir