• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Eğitimde değişim’ başlıyor

‘Eğitimde değişim’ başlıyor

Organizasyonunu MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından yapılan edilen Eğitimde Değişim Konferansları EDK, 10 ila 11 Aralık 2016 tarihleri arasında Maslak UniqHall ve MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde yapılıyor.

Eğitim alanında önde gelen isimlerinin bir arada olacağı Eğitimde Değişim Konferansları’nda ülkenin farklı yerlerinden bine yakın eğitimci, Türkiye’in ve dünyanın ileri gelen eğitimcileriyle bir araya gelerek eğitimde değişimi konuşacak.n

Eğitimde yeniliklerin konuşulacağı konferans, katılımcılara ilham veren keyif alan bir ortam içinde yapılacağı, belirtilirken, konferansın eğitim sektöründe yeni bir sinerji yaratmayı hedefliyor. Eğitimde Değişim Konferansları’nda anaokulundan yüksek öğretime kadar her aşamada görev yapan ülkenin farklı bölgelerinden binden fazla eğitimcinin katılacağı ifade edildi.

Eğitimde Değişim Konferansları Organizasyon Komitesi Başkanı olan MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı, “Okulda Üniversite Modeli”nin kurucusu Prof. Dr. Mustafa Özcan yaptığı açıklamada, eğitimin değişim olduğunu, değişime direnmenin de yok olma anlamına geldiğini söyledi.  Kendilerinin değişmek ve değişime yön vermek istediklerinin altını çizen Prof. Dr. Özcan, dünyayı değiştirmek için yola çıktıklarını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor